Fotogaléria

Tobiaš Kitta strieborná a bronzová medaila na majstrovstvách sveta v Číne vo wushu

Od 14.6. – do 18.6.2019 sa Tobiáš Kitta zúčastnil Majstrovstiev sveta vo wushu(kung fu)v Emeishane v Číne,kde sa mu v silnej konkurencii podarilo získať striebornú medailu za zostavu so zbraňou-palicou a bronzovú medailu za zostavu bez zbrane.Súťaže sa zúčastnilo 48 krajín a vyše 5000 súťažiacich.

Tobiašovi srdečne blahoželáme a želáme mu veľa športových úspechov

Obec Boleráz

Deň matiek 12.mája 2019 KD

Naši najmenší aj väčší si pripravili program pre svoje mamičky. Recitovali, spievali, smiali sa a poniektorí sa aj rozplakali. Ale to všetko patrí k tomu. Sála bola úplne plná, poniektorí museli stáť na schodoch.
Ďakujeme naším deťom za krásky program.

Hasičské preteky o pohár starostu 11.5.2019

Dňa 11.5.2019 prebehli hasičské preteky v areály TJ Slavoj Boleráz. Účasť bola hojná, atmosféra vypätá a súťažné družstvá boli bojovo naladené. Občerstvenie bolo zabezpečené a nezabudlo sa ani na tých najmenších.

Úprava remízu a likvidácia čiernej skládky

Uskutočnilo sa niekoľko brigád v remízy na Orešanskej ceste, odstránila sa čierna skládka, orezali sa konáre a náletové dreviny a nakoniec Miloš Kralovič (za čo mu ďakujeme) hromady hliny roztiahol z JCB. Remíz je pripravený na vybudovanie prístupového chodníka a altánku, ktorý tu bude zriadený pre cyklistov aj peších návštevníkov.

Staré fotky obce

Históriu obce dopĺňajú aj fotky obce ako vyzerala nedávno ale ja skoro pred 100 rokmi.
Ak nájdete doma nejaké staré fotky, budeme radi, ak nám ich pošlete, aby sme ich mohli zverejniť aj pre ostatných občanov.